Nasz Pensjonat

Pensjonat FALA znajduje się w pięknej i spokojnej miejscowości Ustronie Morskie, mieści się w zabytkowym, świeżo odrestaurowanym, budynku. Gości urlopowiczów już od 1907 roku.
Przy Pensjonacie FALA znajduje się nowo otworzona restauracja, która oferuje dobrą kuchnię i wspaniałą ofertę rozrywkową.

Pensjonat FALA jest bardzo atrakcyjnie położony, w nadmorskim pasie uzdrowiska w pobliżu zielonych wydm należących do strefy chronionego krajobrazu.

Pobyt w Pensjonacie FALA gwarantuje udane wczasy nad morzem gdzie wypoczynek łączy się z miłym spędzaniem czasu w naszej restauracji, gdzie można posilić się pysznym jedzeniem.

 

Pensjonat jest położony 100 m koło morza.
W okolicy Ustronia Morskiego eksploatuje się złoża solankowe i borowiny. Popularne są kąpiele solankowe i borowinowe, inhalacje, okłady parafinowe. Leczy się tutaj choroby układu oddechowego, układu krążenia, narządów ruchu, układu wydzielania wewnętrznego i przemiany materii, schorzenia skóry oraz nerwice.

Ulica Bolesława Chrobrego, przy której końcu zlokalizowany jest pensjonat, jest jedną z głównych ulic miasteczka i biegnie równolegle do promenady. Pensjonat jest otoczony zielenią a jednocześnie położony niedaleko centrum i obiektów sportowo-rekreacyjnych. Pensjonat posiada także bezpieczny parking oraz ogród i plac zabaw dla dzieci, wyłącznie do dyspozycji gości.